Varanje

Čvek je forum kjer poteka klepet o vsem. Anonimno se pogovarjamo o odnosih, nasveti, klepetalnica, starševski čvek. Pridružite se nam

Radovednost Prijavi

Ste že kdaj prevarali, koliko časa je trajalo, morda ste ravno v tem? Koliko časa je trajalo, ste se zaljubili... Bi ponovili? Občutki potem doma, slaba vest itd.... Razpišite se 🙈🙉🙊
Odgovori  Citiraj

Nikoli Prijavi

Nikoli. Sem v mislih varal, če je to šteje. Bilo je pa je kar nekaj skušnjav in priložnosti.
Odgovori  Citiraj

Prevarana Prijavi

Bivši me je prevaral. Povedal mi je ko sva šla narazen. Vesela sem, da nimam nič več z njim
Odgovori  Citiraj

strela Prijavi

Nikoli za nobeno ceno. Sem grd, pokvarjen in še marsikaj. Varalica nisem in na to sem ponosen in moja lepo skrbi zame, ker ve da sem samo njen. Ne splača se. To ni radovednost. To je skušnjava, ki jo najboljši znamo zatreti.
Odgovori  Citiraj

KdajPaKdaj Prijavi

Prevaram levico z desnico :D ne govorim nujno o politični usmerjenosti...
Odgovori  Citiraj

anny Prijavi

strela citat:
13 Jul 2020, 22:08
Nikoli za nobeno ceno. Sem grd, pokvarjen in še marsikaj. Varalica nisem in na to sem ponosen in moja lepo skrbi zame, ker ve da sem samo njen. Ne splača se. To ni radovednost. To je skušnjava, ki jo najboljši znamo zatreti.
Lepo. Taka miselnost te bo daleč pripeljala.
Odgovori  Citiraj

Priznam Prijavi

Sem varal prvo ženo. Odnos ni štimal, pravtako spolnost. Prišla je priložnost in nisem se branil. Ni mi žal za varanje. Mogoče mi je malo žal za laganje a nima to proti obnašanju takratne partnerice sploh pomena.
Odgovori  Citiraj

njet Prijavi

Varajo samo največje propalice. Avtorica, če imaš partnerja in te kakšen rajca ti svetujem da greš narazen, če res ne gre drugače.
Odgovori  Citiraj

trawca Prijavi

V mladosti je treba tvegat, da se iznoriš in umiriš duha. Jaz sem tvegal in marsikaj dobil. Ne obžalujem ničesar
Odgovori  Citiraj