Kaj naredite, ko...

Čvek je forum kjer poteka klepet o vsem. Anonimno se pogovarjamo o odnosih, nasveti, klepetalnica, starševski čvek. Pridružite se nam

vezani Prijavi

Vprašanje bi postavila vsem vezanim, tako moškim, kot ženskam.
Zanima me ali vam gredo kdaj vaši partnerji na živce in kaj v takem primeru naredite?
Jaz bi mojega včasih najraje utopila v žlici vode, a se raje takrat umaknem.
Ne vezanim ni potrebno odgovarjati, vprašanje se nanaša zgolj za vezane ljudi.
Odgovori  Citiraj

Gorazd Prijavi

Midva imava za to garažo in vrtiček. Nenapisano pravilo velja, da je garaža moja in vrt z lopo njen kotiček kjer se ne motiva. Tja se umakneš, če hočš imet mir. Zaenkrat deluje
Odgovori  Citiraj

Mala Prijavi

Jaz se odpeljem na obisk k prijatlci. Čvekave dokler se ne naveličave in to traja :P sem parkrat po prepiru že prespala pr njej. Potem pridejo dnevi, ko ne vam kaj bi če bi bla ločena od njega.
Odgovori  Citiraj

enablond Prijavi

Midva se probava čimprej zmenit zaradi otrok. Včasih traja dan dva, ponavadi sva v postelji že kul. Naslednji dan dobim rožico, čokolado... cukrček je :D
Odgovori  Citiraj

Anonimno Prijavi

enablond citat:
11 Jul 2020, 16:38
Midva se probava čimprej zmenit zaradi otrok. Včasih traja dan dva, ponavadi sva v postelji že kul. Naslednji dan dobim rožico, čokolado... cukrček je :D
Tako je tudi pri nama, velikokrat naslednji dan dobim pozornost, ampak moj ego je včasih noče :) Zato,se v bistvu izogibam konfliktom kolikor se da in se raje umeknem.
Odgovori  Citiraj

enablond Prijavi

Anonimno citat:
11 Jul 2020, 16:49
enablond citat:
11 Jul 2020, 16:38
Tako je tudi pri nama, velikokrat naslednji dan dobim pozornost, ampak moj ego je včasih noče :) Zato,se v bistvu izogibam konfliktom kolikor se da in se raje umeknem.
Vem kaj misliš :) . Ni lahko. Prav bedno je včasih, če se ne opraviči in ostanem jaz "tisti" problem. Rada ga imam in ne bi ga zamenjala. Zato tudi kaj potrpim... kar ni zmeri prav ampak kaj nam ostane?
Odgovori  Citiraj

Yolo Prijavi

V študencu sem imeu bejbo s katero sva vse reševala z makeup seksom :D haha. Tist je blo pestro sam ni doug trajal.
Odgovori  Citiraj

mladost Prijavi

hahaha ni čudn da ni dolgo trajalo :)
Odgovori  Citiraj

Jozica Prijavi

Moj se uleže pred TV in je tiho. Otroka že vesta kdaj je v hiši ogenj in se umakneta v svojo sobo ali ven. Jaz zasedem kuhininjo. Ko je lačen počasi oba malo popustiva in je prepir mimo.
Odgovori  Citiraj

Izlet Prijavi

Vsedem se v avto in grem na kak bližnji hrib vglavnem v naravo. Ko se pomirim in premislim kaj bo naslednji korak se odpravim domov
Odgovori  Citiraj