Nošenje maske me ne moti. Kaj pozitivnega je prinesel koronavirus?

Čvek je forum kjer poteka klepet o vsem. Anonimno se pogovarjamo o odnosih, nasveti, klepetalnica, starševski čvek. Pridružite se nam

maska Prijavi

Ko sem v trgovini se mi ne ljubi ukvarjat z ljudmi, ki jih bežno poznam in bi se radi pogovarjali. Zdaj ko je nošenje mask in razdalja nekaj običajnega mi je prav prijetno iti po nakupih saj se nihče ne vtika vame. Je tudi vam korona prinesla kakšno pozitivno presenečenje?
Odgovori  Citiraj

Plus Prijavi

Zdaj ko hodim ob cesti in grejo avti mimo se mi fajn zdi, da ne rabim vdihovat vseh strupov.
Odgovori  Citiraj

introvertka Prijavi

Korona je bittersweet. Za introvertne in zapečkarje je malo bolj sweet kot bitter :P vsaj neki dobrega v tej zmešnjavi
Odgovori  Citiraj

Tilen Prijavi

lahko smo se zamislili o svetu kot ga poznamo in o samovmevnosti vsega, kar ponuja. Nič ni samovmevno in nič ni "varno" pred izzivi prihodnosti
Odgovori  Citiraj

Liska Prijavi

To, da bom imela na plaži malo zasebnosti in mi nihče ne bo molil podplatov v obraz. 😂
Odgovori  Citiraj

Sonce Prijavi

Liska citat:
17 Jul 2020, 13:41
To, da bom imela na plaži malo zasebnosti in mi nihče ne bo molil podplatov v obraz. 😂
To tudi mene veseli 😃 A greš na slovensko obalo?
Odgovori  Citiraj

Liska Prijavi

Sonce citat:
17 Jul 2020, 13:51
Liska citat:
17 Jul 2020, 13:41
Ne, Hrvaška, na naši bi verjetno koga dobila v naročje 😂
Odgovori  Citiraj

Sonce Prijavi

Liska citat:
17 Jul 2020, 14:31
Sonce citat:
17 Jul 2020, 13:51

Ne, Hrvaška, na naši bi verjetno koga dobila v naročje 😂
Nas je preveč strah virusa, da bi šli na Hrvaško letos. Kaj če zaprejo mejo al pa vas pošlejo v karanteno? Hehe sej bomo imele maske 😂
Odgovori  Citiraj