Fant cele dni igra igrice

Čvek je forum kjer poteka klepet o vsem. Anonimno se pogovarjamo o odnosih, nasveti, klepetalnica, starševski čvek. Pridružite se nam

zala Prijavi

S fantom sva se marca vselila v skupno stanovanje, kmalu za tem so ga poslali na čakanje. Ima nekaj prihrankov in stroške plačuje isto kot jaz, ki sem zaposlena. Kar me moti je, da cele dneve in pozno v noč igra igrice. Najprej sen mislila, da ga je neka igra povlekla vase, da jo bo odigral in nehal s to norijo. Ko konča eno začne drugo, vmes pa še s prijatelji igra online. Prej tega ni počel tako pogosto, le za sprostitev. Star je 28, jaz sem 25. Je to normalno ali pada v depresijo?
Odgovori  Citiraj

zala Prijavi

Konec maja so ga dali na čakanje. Ta otročarija traja že cel mesec
Odgovori  Citiraj

Greh Prijavi

Sleci se. Boš videla kje si na lestvici prioritet
Odgovori  Citiraj

Anonimna Prijavi

Ima pač hobi. Kaj te pravzaprav moti? Da ti ne posveča pozornosti? Vprašaj se, sama pri sebi, kako sem lahko bolj zanimiva od njegovih "igric".
Odgovori  Citiraj

Greh Prijavi

Anonimna, saj pravim naj se sleče in bo videla kaj ga bolj zanima :P
Odgovori  Citiraj

zala Prijavi

Anonimna citat:
06 Jul 2020, 13:27
Ima pač hobi. Kaj te pravzaprav moti? Da ti ne posveča pozornosti? Vprašaj se, sama pri sebi, kako sem lahko bolj zanimiva od njegovih "igric".
Do koliko ur na dan je hobi "hobi" in kaj je prekomero? Če bi bilo to le nekaj ur na dan potem se strinjam s tabo. On igra tudi po 10 ur na dan, podnevi in ponoči.
Odgovori  Citiraj

nestrokovnjak Prijavi

10 ur na dan je že daleč od normalnega. Naj se kakšen sorodnik pogovori z njim, če mu ti ne uspeš dopovedat, da to ne vodi nikamor. Druga opcija je, da obiščeta terapevta
Odgovori  Citiraj

Anonimna Prijavi

zala citat:
06 Jul 2020, 14:33
Anonimna citat:
06 Jul 2020, 13:27
Do koliko ur na dan je hobi "hobi" in kaj je prekomero? Če bi bilo to le nekaj ur na dan potem se strinjam s tabo. On igra tudi po 10 ur na dan, podnevi in ponoči.
Komu le škodi da bi moral do terapevta? A če bi 10 ur na dan hodil po gorah, ali pa 10 ur na dan kvačkal, bi ga tudi peljala do terapevta? Dokler ne trpi privat življenje, dokler to ne posega v opravljanje vsakodnevnih fukncij, ne skrbi. Saj nisi njegova mama. Sprejmi ga takega kot je, se bo že naveličal. Ko bo šel nazaj delati, se ne bo več 10ur na dan "igračkal"
Odgovori  Citiraj

nestrokovnjak Prijavi

Anonimna citat:
06 Jul 2020, 15:42
zala citat:
06 Jul 2020, 14:33

Komu le škodi da bi moral do terapevta? A če bi 10 ur na dan hodil po gorah, ali pa 10 ur na dan kvačkal, bi ga tudi peljala do terapevta? Dokler ne trpi privat življenje, dokler to ne posega v opravljanje vsakodnevnih fukncij, ne skrbi. Saj nisi njegova mama. Sprejmi ga takega kot je, se bo že naveličal. Ko bo šel nazaj delati, se ne bo več 10ur na dan "igračkal"
Koliko ur se pa tebi zdi prekomerno? 12,15,20? Seveda da trpi odnos in vsakodnevne funkcije, če avtorico to tako moti. Lahko, da je res nekaj na tem kar sumi, da postaja depresiven namreč. Obisk terapevta ne bi smel škodit
Odgovori  Citiraj

Joza Prijavi

Čeb meu babo k bi 10ur kvačkala bi js že zdavnej odkvačkou.
Odgovori  Citiraj